Fotografovanie nehnuteľností

Ponúkame Vám fotografovanie nehnuteľností (Photography for Real Estate), a to jednak pre samotných majiteľov, prevádzkovateľov, prenajímateľov, ale i realitné kancelárie, reklamné agentúry, stavebné firmy či developerov. Nafotíme interiéry i exteriéry, domy, byty, prevádzky, reštauračné a stravovacie zariadenia, hotely, penzióny, apartmány a ďalšie ubytovacie zariadenia atď. 

Veľmi často sa pri prezentácii alebo predaji nehnuteľností dáva malý dôraz práve na túto dôležitú oblasť - vizuálnu propagáciu. I tá najkrajšia, najhonosnejšia a najluxusnejšia nehnuteľnosť trpí nekvalitnými amatérskymi fotografiami robenými napr. mobilnými telefónmi či tabletmi, pri nevyhovujúcom osvetlení a s absenciou elementárnych fotografických znalostí a skúseností. 

Investujte do kvalitných profesionálnych fotografií a budete mať väčšiu šancu už v úvodnej fáze osloviť tých správnych zákazníkov.

 

Porovnajte si "bežné" fotografie s tými druhými a sami posúďte, ako na Vás pôsobia. Tak budú pôsobiť i na Vašich klientov: